TABLETY GRAFICZNE

TABLETY GRAFICZNE

Oferujemy dwie marki profesjonalnych tabletów graficznych produkowanych przez firmę Ugee: Ugee i XP-Pen. Używamy ich w naszej firmie od lat, dlatego możemy z czystym sumieniem polecić je naszym klientom.

Mimo wysokiej jakości tabletów oferujemy je w atrakcyjnych cenach co sprawia, że są dostępne dla każdego zainteresowanego digital paintingiem, projektowaniem, architekturą i innymi dziedzinami gdzie można wykorzystać nasze urządzenia.

Zapraszamy na naszą stronę

www.ugeepolska.pl

fanpage na Facebook’u

www.fb.com/ugeepolska

Tablety monitorowe

Tablety graficzne monitorowe charakteryzują się tym, że praca piórka odbywa się na ekranie, który jest jednocześnie obszarem aktywnym odczytującym jego ruchy.  Jest to najbardziej zbliżona do tradycyjnej technika cyfrowa umozliwiająca przenoszenie ruchów ręki do komputera

Tablety biurkowe

Tablety graficzne biurkowe jak nazwa wskazuje znajdują się na biurku. Tablet taki składa się ze specjalnej podkładki oraz wskaźnika zwanego piórkiem, zwykle w kształcie długopisu. Ruch rysika po podkładce jest przenoszony do komputera jako informacja o bieżącym położeniu oraz o sile nacisku wskaźnika na tablet.